Internetové gospelové rádio

... rád sa stávam tónom v piesni Tvojej

gradio@gradio.sk


Dnes je:

Google PageRank
© 2006-2023 Gradio

Živé vysielanie
Akcie


Súťaže
Kam ísť cez jarné prázdniny? Je tu SPK 2013!

Festival SPK - už s 18. ročnou tradíciou sa opäť uskutoční na Kysuciach v meste Čadca v dňoch od 1. - 3. marca 2013. Ako po iné roky, tak aj v týchto dňoch je program bohatý na zaujímavosti. V prvý deň 1. marca sa potešia najmä deti, a to hneď v úvode o 9.00 h, kde počas koncertu pre deti na pódiu zabubnuje známy finalista ČESLOSLOVENSKO MÁ TALENT Andrej Kampf so sprevádzajúcou kapelou EMAUZ. V programe nebude chýbať ani bábkové divadlo s názvom Dobrodružstvo kapitána Kotvičku, stretnutie s misionármi, či vyhodnotenie rôznych súťaží a mnoho zábavy.

Druhý deň 2. marca je venovaný mládeži. Začneme od 12.00 h a tešiť sa môžeme na Koncert Dávid Dave - uvedenie debutového albumu "Nič nie je nemožné" a na show, video projekciu, scénické vystúpenia, tance, tombolu, kde možno vyhrať tablet - mobily - audio technika – CD známych interpretov- a viac než 50 cien. Na záver bude koncert finalistu superstar Petra Bažíka Come Back show Peter Bažík a kapela S.H.O.P. V programe nebude chýbaťstretnutie s misionármi či duchovné slovo exorcistu otca Marettu.

Nezabudli sme ani na dospelých, spoločenstvá a rodiny. Práve tým bude patriť tretí deň festivalu v nedeľu 3. marca. Začneme o 12.30 h svätou omšou a vypočujeme si zaujímavé témy, ako sú: „Si smädný ?... Pi z prameňa, nie z kaluže“, „Diabol a duchovný boj“. Slovom nás bude sprevádzať otec Jozef Maretta, kňaz v službe prešovského exorcistu . Bude zaujímavé si vypočuť aj sestru Veroniku z Komunity Blahoslavenstiev, ktorá sa bude zaoberať aktuálnou témou: “Životné krízy ...prehrávaš, alebo chceš zvíťaziť?” Celý program bude doprevádzať populárna kapela S.H.O.P. Program bude popretkávaný scénickými vstupmi, videprojekciou a zábavnými vystúpeniami pozvaných hostí. SPK 2013 je tento rok výnimočný aj tým, že sa v rámci neho uskutočnia v Čadci ľudové misie pod vedení pátrov Verbistov. Je sa teda načo tešiť, a tak v mene organizátorov prijmite naše srdečné pozvanie.

Bližšie informácie nájdete na webovej stránke www.emauz.sk

Tešíme sa na vás.

autor: www.emauz.sk , (21.02. 2013)