Internetové gospelové rádio

... rád sa stávam tónom v piesni Tvojej

gradio@gradio.sk


Dnes je:

Google PageRank
© 2006-2023 Gradio

Živé vysielanie
Akcie


Súťaže
7. narodeniny

Milí poslucháči, 1. júla sa dožilo naše internetové gospelové rádio G-Rádio 7. roku svojho života. Záľuba v počúvaní gospelovej hudby sa pretavila do nápadu podeliť sa o radosť z takejto hudby spolu s Vami. Na začiatku vysielania tvorilo hudobnú základňu niekoľko zopár autorov. Postupne sa repertuár hudobných umelcov rozširoval a pribúdali skladby slovenskej ako aj zahraničnej produkcie. V súčasnosti sa v palete ponúkaných skladieb nachádza takmer 4000 piesní, ktorých spoločným menovateľom je oslava Boha a radosť zo spásy.

Poslucháčsku základňu tvoria poslucháči hlavne zo Slovenska ale evidujeme pripojenia z približne 140 svetových domén. Kvôli technickej a organizačnej podpore G-Rádia vzniklo aj Občianske združenie Pro Gospel. Medzi hlavné ciele občianskeho združenia je podporovať šírenie kresťanskej hudby.

Pri príležitosti 7. narodenín G-Rádia Vás pozývame do našej tradičnej foto súťaže „Summer Photo“ a k zapojeniu sa do ankety, v ktorej môžete vyjadriť svoj názor na fungovanie rádia. Na konci prázdnin bude vyhodnotenie foto súťaže spojené s hudobnými darčekmi pre najlepších z Vás. Z tých čo sa zapoja do ankety, vylosujeme 7 respondentov a zašleme im tričko s logom rádia. Podrobnosti nájdete v časti súťaže.

Všetkým poslucháčom rádia ďakujeme za priazeň, vernosť a prajeme Vám veľa príjemných zážitkov počas leta a tiež radosť z kresťanskej hudby.

Tím G-Rádia

autor: G-Rádio , (01.07. 2012)