Internetové gospelové rádio

... rád sa stávam tónom v piesni Tvojej

gradio@gradio.sk


Dnes je:

Google PageRank
© 2006-2023 Gradio

Živé vysielanie
Akcie


Súťaže
Zostávajú posledné dva dni na prihlásenie do GOSPEL TALENTU 2011

Talenty gospelovej hudby majú už len necelé dva dni na to, aby sa prihlásili do súťaže Gospel talent 2011. Skladbu s ďalšími potrebnými údajmi je potrebné zaslať na e-mailovú adresu gospeltalent@gmail.com do utorka 24. mája – do 23:59 hodiny. Od 25. mája začína týždňové hlasovanie poslucháčov. Do súťaže sa do dnešného dňa prihlásilo 21 interpretov.

O víťazstvo môže bojovať každá kapela, spevák či speváčka, ktorí sa obsahom textov svojich skladieb zaraďujú medzi gospelových interpretov. Podmienkou však je, aby nepatrili medzi etablované zoskupenia na slovenskej gospelovej scéne. Interpreti môžu prihlásiť ľubovoľnú skladbu, ktorá však nebola predtým nikdy nahrávaná v profesionálnom štúdiu.

Ak si zvolia nejakú pieseň, môžu poslať v mp3-formáte na adresu gospeltalent@gmail.com. Pripojiť musia tiež aktuálnu fotografiu, názov a text skladby, dátum a miesto jej vzniku skladby, meno a priezvisko (v prípade skupiny mená všetkých členov) a kontaktné údaje na interpreta (e-mail), miesto jeho súčasného pôsobenia, odkaz poslucháčom a krátku odpoveď na otázku "Prečo by som mal /sme mali zvíťaziť práve ja / my?"

Súťaž Gospel talent 2011 začala koncom apríla, organizuje ju pod záštitou europoslanca Miroslava Mikolášika spevák Richard Čanaky a Rádio Lumen, ktoré je zároveň jeden z jeho mediálnych partnerov. O novom talente roka, ktorý získa množstvo ocenení, rozhodne odborná porota vo veľkom rozhlasovom finále 13. júna. Viac informácií je v dispozícií na stránke www.gospeltalent.sk.

autor: www.gospeltalent.sk , (23.05. 2011)