Internetové gospelové rádio

... rád sa stávam tónom v piesni Tvojej

gradio@gradio.sk


Dnes je:

Google PageRank
© 2006-2023 Gradio

Živé vysielanie
Akcie


Súťaže
Naše tretie narodeniny

Milí naši poslucháči,

ďalší rok nám ubehol ako voda a máme tu tretie narodeniny nášho rádia, ktoré si pripomíname 1. júla. Opäť v krátkosti zbilancujeme, čo sa nám podarilo za rok urobiť. Prvoradým našim cieľom bolo a je priniesť vám čo najviac nových hudobných diel. Za posledný rok nám pribudlo do rádia okolo 50 nových albumov. Dostali sme od vás viacero e-mailov s prosbou púšťať viac slovenských pesničiek. Posledný polrok sme sa preto zamerali na doplnenie predovšetkým slovenských autorov. Za vaše reakcie ďakujeme a budeme radi, keď aj v budúcnosti prispejete svojimi podnetmi.

Určite ste si všimli, že okrem dvoch existujúcich formátov mp3 a ogg sme spustili vysielanie aj v pomerne novom formáte aac+. Tento formát poskytuje aj pri malých prenosových rýchlostiach vysokú kvalitu zvuku, o čom ste sa mohli sami presvedčiť. Okrem toho sme začali vysielať aj vo vysokej digitálnej kvalite 256kbps. Vysielanie je zatiaľ dostupné na set-top boxoch spoločnosti Antik computers & communications s.r.o., Košice. Týmto chceme uvedenej spoločnosti poďakovať za vynikajúcu spoluprácu. Veríme, že sa nám podarí v budúcnosti rozšíriť vysielanie s touto kvalitou zvuku aj do ďalších miest a regiónov.

Ďakujeme pravidelným prispievateľov, ktorí obohacujú našu stránku peknými myšlienkami. Boli by sme radi, keby ich bolo viac. V prípade, že máte záujem podeliť sa s nami o zamyslenie, článok, recenziu, ... alebo dobre mienenú radu či nápad, neváhajte a napíšte nám na adresu gradio@gradio.sk, ďakujeme. Na stránke sa snažíme okrem iného uverejňovať informácie o pripravovaných kresťanských podujatiach. Ak ste organizátor takéhoto podujatia alebo viete o podobnom podujatí, dajte nám vedieť a túto informáciu radi zverejníme. Viacero z vás túto možnosť už využilo.

Toľko v krátkosti o poslednom roku. Ďakujeme za prejavený záujem, autorom fotografii a článkov, že obohacujú našu stránku a všetkým vám, ktorí propagujete naše rádio na vašich stránkach. Ďakujeme všetkým, ktorí ste ľubovoľným spôsobom pomohli nášmu rádiu. Rovnako vás prosíme o modlitby.

Požehnaný deň praje tím G-Rádia

autor: G-Rádio , (01.07. 2009)