Internetové gospelové rádio

... rád sa stávam tónom v piesni Tvojej

gradio@gradio.sk


Dnes je:

Google PageRank
© 2006-2023 Gradio

Živé vysielanie
Akcie


Súťaže
Naše druhé narodeniny

Milí naši poslucháči,

ďalší rok nám ubehol ako voda a máme tu druhé narodeniny nášho rádia, ktoré si pripomíname 1. júla. Čas narodenín je aj časom hodnotenia, čo sa podarilo a čo nie. Prvoradým našim cieľom bolo priniesť vám čo najviac nových hudobných diel. Za posledný rok nám pribudlo do rádia viacej ako 800 nových skladieb. Pri výbere sme kládli dôraz na žánrovú pestrosť. O tom, že sa vám hudba páči, svedčí aj stúpajúci počet poslucháčov rádia. Samozrejme, že sa môžete o váš názor na našu hudbu podeliť aj s nami a vopred ďakujeme.

Veľa práce bolo urobenej aj po technickej stránke, i keď táto činnosť je do veľkej miery pre vás ukrytá. Rádio sme posilnili ďalším streamovacím serverom a veľa úsilia sme venovali do vývoja streamovacieho riešenia podporujúceho formát AAC+. Ak Boh dá, tak by sme vysielanie v tomto formáte chceli spustiť niekedy v jesennom období. Formát AAC+ aj pri nižších prenosových rýchlostiach dosahuje podstatne lepšiu kvalitu zvuku v porovnaní s formátmi mp3 alebo ogg.

Podarilo sa nám nájsť aj zopár pravidelných prispievateľov, ktorí obohacujú našu stránku peknými myšlienkami. Boli by sme radi, keby ich bolo aj viacej. V prípade, že máte záujem podeliť sa s nami o zamyslenie, článok, recenziu ... alebo dobre mienenú radu či nápad, neváhajte a napíšte nám na adresu gradio@gradio.sk, ďakujeme. Na stránke sa snažíme aj uverejňovať informácie o pripravovaných kresťanských podujatiach. Ak ste organizátor takéhoto podujatia alebo viete o podobnom podujatí, dajte nám vedieť a túto informáciu radi zverejníme.

Toľko v krátkosti o poslednom roku. Ďakujeme za prejavený záujem, autorom fotografii a článkov, že obohacujú našu stránku a všetkým vám, ktorí propagujete naše rádio na vašich stránkach. Ďakujeme všetkým, ktorí ste ľubovoľným spôsobom pomohli nášmu rádiu. Rovnako vás prosíme o modlitby.

Požehnaný deň praje tím G-Rádia

autor: G-Rádio , (01.07. 2008)