Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/share/pear/connect.inc) is not within the allowed path(s): (/home/html/gradio.sk:/home/clients/gradio.sk:/tmp:/usr/share/php:/usr/local/lib/php/pear:/hosting/gradio.sk) in /home/html/gradio.sk/public_html/include/newalbum.php on line 4
G-Radio

Internetové gospelové rádio

... rád sa stávam tónom v piesni Tvojej

gradio@gradio.sk


Dnes je:

Google PageRank
© 2006-2016 Gradio

Živé vysielanie
Akcie


Súťaže
Venujte 2% z daní z príjmov na podporu G-Rádia

Milí priatelia gospelovej hudby, obraciame sa na Vás s možnosťou darovať nám Vaše 2% zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby. Týmito 2% podporíte občianské združenie Pro Gospel, medzi ciele ktorého patrí aj finančná, technická a organizačná podpora G-Rádia, ako aj činnosť zameraná na zlepšenie kvality ponúkaných skladieb G-Rádia.

(03.03. 2022)
Gospelové rádio je späť

Milí poslucháči a priaznivci G-Rádia

Po viac ako mesačnej odmlke G-Rádio opäť vysiela. Keďže sa nám nepodarilo so spoločnosťou SOZA dohodnúť, všetkých autorov, ktorých zastupovala, prípadne sme ich nevedeli zaradiť, sme z vysielania vyradili. Je nám to veľmi ľúto, že sme boli k tomuto kroku donútení.

(16.11. 2016)
Gospelové rádio sa s Vami lúči

Milí poslucháči a priaznivci G-Rádia

Po 10 rokoch existencie nášho a veríme, že aj Vášho rádia, Vám neradi prinášame informáciu, že sa jeho vysielanie blíži k svojmu ukončeniu. Cieľom rádia bolo prinášať radostné posolstvo evanjelia a to prostredníctvom kresťanských piesní. Naše rádio bolo zamerané výlučne na kresťanských domácich a zahraničných autorov. Snažili sme sa dať priestor aj úplne novým autorom. Ako sa nám to podarilo, je na Vašom posúdení.

(16.10. 2016)
Gospelový november v Kultúrnom centre kresťanov FUGA poteší novinkami aj gospelovými legendami

Tlačová správa
Milovníci gospelu si od minulého mesiaca môžu prísť na svoje vďaka novému projektu, ktorý dostal názov Gospelový večer. Ide o príjemný celovečerný program plný hudby produkovanej súčasnými gospelovými kapelami. Nie je to len dávka kvalitnej muziky, ale aj hodnotné myšlienky, a to všetko v príjemnom klubovom prostredí.

(07.11. 2015)
Všetko najlepšie G-Rádio!

Milí priatelia gospelovej hudby, 1. júla sa naše G-Rádio dožíva 8. roku svojho života. Hudba v sebe nesie zvláštne poslanie, rozveseľuje srdce a povznáša ducha k hodnotám. Pomáha človeku rozširovať srdce a prežívať výnimočné i všedné chvíle ešte intenzívnejšie. Radi by sme Vám za tím G-Rádia vyjadrili vďačnosť, že navštevujete našu stránku a počúvate G-Rádio, a tým dostáva naša práca zmysel.

(01.07. 2013)